[Karczma] Goście z innych światów!

Przeglądano 396 razy


7 Sakhala 4368 roku, Mała Vanthia, Karczma “Pod pijanym Półorkiem”

Czwartkowe wieczory nieczęsto są okazją do zasilania euzebiuszowego portfela. Karczmarz doskonale zdając sobie z tego sprawę przeznaczał te dni do przygotowań na pełne alkoholu, zabawy i pieniędzy weekendy. Ten czwartek należał jednak do wyjątków. Za namową Kasieńki karczmarz nabył koszyk buteleczek z miksturą sprowadzającą... gości z innych światów! Ale jakich światów? Ah, okazywało się to dopiero wtedy, gdy ktoś tajemniczego trunku skosztował. I tak znalazło się kilku śmiałków, którzy przeistoczyli się tego wieczora odpowiednio w:

Drakaren [1783] – Cthuhlu
Rukha [11855] – Ślepa Biała Myszka ze Shreka
Oco [5083] – Generał Grievous
Cerieth [13436] – Balladyna
Yavian [1777] – Han Solo
Luxeris [1070] - Vuko Drakkainen z "Pana Lodowego Ogrodu"
Caleb [10440] – Jar-Jar Binks
Zhonya [1482] - Tyrande Whisperwind z Warcrafta
Faelivnir [27] - Anakin Skywalker

Kasieńka bardzo zaangażowana w konkurs polegający na odgadnięciu największej liczby przemienionych postaci i najlepszym „odgrywaniu” własnej ogłosiła wyniki:
najlepszymi aktorami dzisiejszego wieczora zostają Pan Caleb i Pani Rukha! Druga w kolei jest Pani Luxeris, a trzecie miejsce należy do Pani Cerieth i Pana Yaviana! Najlepszymi odkrywcami okazali się egzekwo..kfo.. razem! Pan Caleb, Pan Yavian i Pan Faelivnir! Drugie miejsce zajęły dwie Panie - Luxeris i Zhonya. Trzecie należy zaś do Pani Rukhii!

Każdy ze zwycięzców dostał złotą (ha, ha, tylko z koloru!) maskę jako nagrodę za wcielanie się w role. Maska miała jednak motyw sokoła - znak tych, którzy sokolim wzrokiem rozpoznali wszystkie postaci! Prawdziwą nagrodą była jednak wspaniała zabawa i mnóstwo s
atysfakcji – ale czy to wystarczy, by zachęcić kolejne osoby do euzebiuszowych zabaw? Wszystko jeszcze przed nami!


Karczmarz prowadzący: Aiedail Aearon [10911]
http://www.kf2.pl/profil/14457
Autor wieści: Aiedail Aearon [10911]
Grafika przedstawia Złotą Maskę, nagrodę teatralną przyznawaną w Rosji Klik